Beton Kesme Ankara

kesme - Beton Kesme Ankara

beton kesme ankara karot beton kırma ve beton delme ile ilgili alanda taahhüt hizmeti veren bir firmayız…

Bu alanda beton kesme makinaları ile (Derz makinaları) ankara da saha betonu kesimi,asfalt kesimi,döşeme betonu kesimi,tabliye betonu kesimi ve parapet kesimlerini yapmaktadır.

Hidrolik beton kesme makinası sistemleri ile kapı kesimleri,perde betonu kesimleri,pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri,havalandırma boşlukları,asansör boşlukları,merdiven kesimleri vb. yatay ve düşeyde gerekli görülen beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

Hidrolik beton kesme makine fiyatları ekonomik hale getiren bir sistemdir.Kolay kurulumu ve hızlı kesim olanağı ile tercih sebebidir.Hidrolik duvar kesme,hidrolik raylı duvar kesme ve hidrolik raylı beton kesme gibi isimlerle anılabilmektedir.

Halatlı beton kesme sistemleri ile köprü ayağı kesimi,barajlarda ve enerji santrallerindeki kalın beton kesimlerine ,viyadük ve köprü gibi ağır yapılar için gerekli kesimler veya demontajı için gerekli kesimlere ve kontrollü bina yıkımında kat kesimlerinde cevap vermektedir.

Beton kesme firmaları olarak ankara da geniş makine parkı profesyonel ekip ve ekipmanla,kurumsal kimliğimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.ankara da beton kesen firmalar öncülüğü yapan as karot bu alanda ankara da beton kesme fiyatları,beton kesme makinası fiyatları

beton kesim fiyatları,beton kesme testereleri,beton kesme bıçağı,beton kesiciler le ilgili konularda bizlerden yardım alabilirsiniz.

As karot olarak ankara ilinde hem beton delme kesme alanındaki taahhüt uygulamalarımız hem bu alandaki makine ve yedek ekipman satışlarımızla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Ayrıca talep edilmesi durumunda ankara da beton kesme makinalarının kiralama konularında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ankara da satışa hazır halde,satılık asfalt kesme makinası,satılık hidrolik beton kesme makinası,ikinci el beton kesme makinaları,satılık perde beton kesme makinası,asfalt kesme testereleri,beton kesme bıçakları,beton kesme halatları ve yardımcı ataşmanlar’la satışlarımız devam etmektedir.

Bünyemizdeki derz makinaları tam otomatik ve yarı otomatik,elektrikli,benzinli veya dizel yakıtla çalışmaktadır.Kesilecek betonun kalınlığına göre kesme bıçağı büyük yada küçük takılabilmektedir.

Beton derzleri açılması esnasında özel derz bıçakları,pahlı derz bıçakları ile yapılabilmektedir.

Yatay beton kesimlerinde ise aynı makinalarla Q300mm-Q1500mm beton kesme bıçakları yani beton kesme testereleri takılarak 70 cm beton kalınlığına kadar kesme olanağı sunmaktadır.

Beton kesimleri ve katı yüzey kesimlerinde kullanılan bir diğer sistem ve makine parkı Halatlı beton kesimi olup 70cm den daha fazla kalınlığa sahip beton ve yüzeylerin kesimine olanak sunmaktadır.Beton kesme işini çelik halat üzerinde monte edilmiş elmas boncukları gerçekleştirir.

Güç ünitelerine bağlı halatın dönmesiyle kesim gerçekleşir.Halatlı beton kesme tekniğinde yardımcı aparatlar ile düşey ve yatayda hertürlü kesim yapılabilmektedir.

Halatlı beton kesme ile beton kesme kalınlığı neredeyse sınırsız seviyededir.Elektrikli ve hidrolik ünitelerden oluşan sistemle çalışmaktadır.Sessiz,güvenli,ekonomik ve çok hızlı bir kesim olanağı sunar.

Farklı isimlerle anılabilmektedir.Tel ile beton kesme,telle beton kesme,halatlı beton kesme bunlardan bazılarıdır.

ankara beton kesmeişi,ankara beton kesme, ankara beton kesme kırma, ankara kesme firmasi, ankara kestirme, ankara bina beton kesme,

ankara halatlı tel kesme, ankara elmaslı kesme, ankara beton kesim firmalari, ankara karot, ankara karot beton delme,

ankara karot beton kesme, ankara hidrolik beton kesme, ankara testere ile beton kesme, ankara bahçe duvarı kesme,

ankara parapet kesme, ankara kolon kesme, ankara döşeme kesme, ankara köprü kesme, ankara bina kesme

ankara beton delme firmaları,ankara beton kesme firmaları,ankara karot ile beton kesme,ankara karot çürütme sistemi,ankara hidrolik karot ile kesme,

ankara hidrolik raylı kesme,ankara duvar perde beton kesme,ankara döşeme betonu kesme,ankara hidrolik beton kesme,ankara halat ile beton kesme,

ankara sınırsız metre tel halat,ankara elmaslı tel kesme,ankara elmaslı beton kesme,ankara derz ile beton kesme,ankara derz saha beton kesimi,

ankara asfalt kesme,ankara kimyasal dübelleme,

Kesim uygulamalarında ise beton kesme uygulamalarında lazım olabilecek bütün ekipmanları ve usta kesim operatörlerini bünyesinde

barındırmaktadır. ASKAROT ankara beton kesim alanında Profesyonel firmadir..

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,