Beton Kırma Ankara

betonkırma - Beton Kırma Ankara


beton kırma ankara ankara beton kırma firmaları arasındaki en seçkin firma askarot..

As Karot, Ankara de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Ankara ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Ankara ,beton kırım işi Ankara,kiralık kırıcı
Ankara, beton kırma makinaları Ankara ,kiralık beton kırıcılar Ankara,döşeme beton kırma Ankara,perde beton kırımı Ankara, kolon kırma Ankara, döşeme kırımı Ankara, merdiven kırma Ankara, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Ankara da beton delme ,beton kesimi Ankara,beton kırma Ankara ,bina güçlendirme Ankara , kontrollü bina yıkımı Ankara kimyasal dübel Ankara , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Ankara şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , , ,